PeJoNsKi-RaP


Peja - Rap - Music
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Music,Videos,Programs

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Video Shqip

Postoni linka per video spote ne shqip.


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, TBA_mafia, MusicMan, Pejon i Rond
1055Fri Oct 05, 2007 2:57 pm
MusicMan A.B.I. Crew - Na Jem A.B.I.
Asnjė mesazh i ri

Video English

Postoni linka per video spote english, dhe gjuh tjera


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, TBA_mafia, MusicMan, Pejon i Rond
56Tue Jun 05, 2007 12:51 am
-ADMIN- Qfare ?
Asnjė mesazh i ri

Music/Demos

Ktu qitni linkat e kengeve te juaja qe ti degjojm moderatort , dhe nese jeni te fort do beheni pjes ne Pejonski Rap.


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, TBA_mafia, MusicMan, AdeLiNa_2008, florent, X-cuse, Pejon i Rond
632Tue May 20, 2008 10:58 pm
BLEED Muzik Shqip
Asnjė mesazh i ri

Rap-Pejonski

Ketu Munde te qitni ose te beni Download Music te repereve Pejon
Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, MusicMan, florent, ari_g, X-cuse, Pejon i Rond
35134Sat Oct 06, 2007 2:07 am
goniG K-Lay.Ft.Bronx Albo & B.F.P ..newww
Asnjė mesazh i ri

Lyrics (TEKSTET)

Tekstet , Your Lyrics Here And Other Lyrics


Moderatorėt: -ADMIN-, MusicMan, Pejon i Rond
216Fri Jul 13, 2007 5:13 pm
Pejon i Rond Demtimet e Mija - BronX AlbO
Asnjė mesazh i ri

Programs,Softwares

Per krejt softwares dhe programe ktu

Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan, florent, Pejon i Rond
56166Tue Aug 28, 2007 1:58 am
MusicMan CD burner
Music,Videos,Programs Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur