PeJoNsKi-RaP


Peja - Rap - Music
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

ONLINE 24/h-7
Se Shpejti MixTape "The West Is Back" nga B.F.P 2011
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

News

 
Asnjė mesazh i ri

-RreGuLLaT (RuLes)-

Para se te postoni ne Forum Lexoni rregullat e forumit.
Moderatorėt: -ADMIN-, MusicMan
11Fri Jun 29, 2007 12:05 am
MusicMan ::..LeXo..::
Asnjė mesazh i ri

SMS - FALAS

Kėtu mund tė dergoni sms-a gratis vetem ne PejaRap.
Moderatorėt: -ADMIN-, MusicMan, Dj-Nia
650Mon Jul 16, 2007 5:01 pm
MusicMan Sms free pa u regjistru
Asnjė mesazh i ri

News , Lajme nga Repi Pejon

Ktu qelni topica te reja per lajme rreth muzikes PAQE.

Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan, Pejon i Rond, Moderators
14143Sat Nov 08, 2008 6:55 pm
MusicMan B.F.P - 10.11.2008 , 15:05 - RTK
Asnjė mesazh i ri

Pejonski Rap Talk - STAFI

Vetem Staffi - Only Staff
Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, TBA_mafia, MusicMan, AdeLiNa_2008, unikkopil, florent, ari_g, X-cuse, Pejon i Rond
641Mon Sep 24, 2007 5:04 pm
MusicMan Grupi i Mod's TANI-Per-Tani
Asnjė mesazh i ri

-Rap City Peja-

Ketu Shkruani per krejt reperat pejon. This section is for all peja rapers. Dieses section ist fuer alle peja rapers.


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan, Pejon i Rond
519Mon Dec 17, 2007 1:04 pm
Genta [b]Rebel a.k.a Unikkatil[/b]
Asnjė mesazh i ri

PREZENTIMI i Juaj

Ketu Mund Tė Prezentoheni :D
Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan, florent
488Sat Nov 08, 2008 6:50 pm
MusicMan Prezentohu KėTu
Asnjė mesazh i ri

Extra - Photo & Wallpapers

Ketu mund ti qitni wallpapers te reperave shqiptar , avatars , logos etj.
Moderator


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan, ari_g, Pejon i Rond
8116Mon Jan 28, 2008 1:34 am
e-on Gjomi dikush do foto te singullarit
Asnjė mesazh i ri

Forum i lir

Ktu folni qka tju qohet..


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan, florent, ari_g, X-cuse, Pejon i Rond
44566Wed Nov 05, 2008 12:20 am
B.I.G.G.I.E Qysh e keni nickun ne msn
Asnjė mesazh i ri

-SPORT-

Ktu qelni tema dhe bisedoni per Sportin n'pergjithesi.
Moderatorėt: -ADMIN-, MusicMan, florent, X-cuse, Pejon i Rond
1753Mon Jul 30, 2007 10:12 pm
X-cuse Christian Kivu
Asnjė mesazh i ri

Lidhje & Kontakt

Lidhjet me web faqet tjera & Kontakti me Stafin e ketij forumi.


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan
114Fri Jul 13, 2007 4:54 pm
Pejon i Rond Staff : Kontakti / Conctact

Reperat dhe Grupet

 
Asnjė mesazh i ri

X-WNC TALK

Ketu shkruani per grupin X-WNC


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan, Pejon i Rond
318Tue Aug 21, 2007 10:13 am
The Dr.K-TriM Konga e Gjikles-Juda
Asnjė mesazh i ri

HaLLi - Om1 Crew TALK

Ketu shkruani per grupin Omni dhe Liderin e ktij grupi HaLLi
Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan, Pejon i Rond
110Fri Aug 17, 2007 5:32 pm
X-cuse Ktu per HALLIN & antart e tij
Asnjė mesazh i ri

Eki Nox TALK

Ketu shkruani per grupin Eki Nox
Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan, Pejon i Rond
213Fri Jul 27, 2007 5:07 pm
ari_g DAI Talk
Asnjė mesazh i ri

Kacho TALK

Ktu shkruni per Kachon ne 039 Crew.
Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan, Pejon i Rond
221Mon Aug 13, 2007 4:20 pm
X-cuse -KacHo-
Asnjė mesazh i ri

B.F.P TALK

Ketu shkruani per grupin B.F.P ( Bullets.A.k.A.Beats From Peja)

Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan, Pejon i Rond
729Sat Nov 08, 2008 6:54 pm
MusicMan B.F.P shum shpejt edhe dy spote!
Asnjė mesazh i ri

DaOnE TALK

Ketu shkruani per Liderin e grupit B.F.P DaOnE


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan, Pejon i Rond
871Wed Dec 05, 2007 10:29 pm
ari_g Daone - Sa me shprazė
Asnjė mesazh i ri

MiLkA - TALK

Ketu shkruani per antarin e grupit B.F.P MiLkA ose (MiLoT a.k.a PeJoNaLi)


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan, Pejon i Rond
118Sun Jul 29, 2007 3:36 pm
Pejon i Rond MiLoT a.k.a PeJoNaLi Talk
Asnjė mesazh i ri

The Bloody Alboz TALK

TBA n'pergjithsi
Ketu shkruani per TBA ne pergjithsi per antaret etj.


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, TBA_mafia, MusicMan, Pejon i Rond
554Sun Oct 14, 2007 12:37 pm
Cracker Timi Rebel aka Unikkatil - n'mikroskom t'dynjas
Asnjė mesazh i ri

A.B.I TALK

A.B.I n'pergjithsi
Ketu shkruani per A.B.I , ne pergjithsi per antaret e ktij grupi etj.


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, TBA_mafia, MusicMan, Pejon i Rond
1155Tue Aug 21, 2007 9:25 pm
X-cuse Bronx Albo & A.B.I - TALK
Asnjė mesazh i ri

German Rap - TALK

Hey Leute,das hier ist der deutsche Freestyle Bereich.Battlet euch aber versucht nicht jemanden von "PejonskiRap" zu dissen,die scheisse wird GELÖSCHT.Also gebt alles....ADMIN.


Moderatorėt: -ADMIN-, MusicMan, AdeLiNa_2008, unikkopil, ari_g, Pejon i Rond
330Wed Nov 14, 2007 2:37 pm
A-Alboz Sela aka BosZman
Asnjė mesazh i ri

International Hip-Hop

Ktu shkruni per hip hop musicen ne pergjithesi mbar boteror.
Moderatorėt: -ADMIN-, MusicMan, X-cuse, Pejon i Rond
852Wed Nov 05, 2008 12:17 am
B.I.G.G.I.E Cili Mendoni Se Osht Reperi Ma I Mir IN WORLD

Producentėt

 
Asnjė mesazh i ri

Night Sound Records - PRODUCTION

Night Sound Records udheheqet nga Memli Kelmendi , Peje.


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan
317Sat Jun 23, 2007 5:08 pm
TBA_mafia Info Pėr "Memli Kelmendi"
Asnjė mesazh i ri

Om1 records

Ketu shkruani per O-R


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan
12Fri Jul 13, 2007 5:48 pm
Pejon i Rond HaLLi Om1 Producer
Asnjė mesazh i ri

039 Records

Ketu shkruani per 039 crew records


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan
133Mon Dec 24, 2007 3:38 am
ari_g 039 Talk

Music,Videos,Programs

 
Asnjė mesazh i ri

Video Shqip

Postoni linka per video spote ne shqip.


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, TBA_mafia, MusicMan, Pejon i Rond
1055Fri Oct 05, 2007 2:57 pm
MusicMan A.B.I. Crew - Na Jem A.B.I.
Asnjė mesazh i ri

Video English

Postoni linka per video spote english, dhe gjuh tjera


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, TBA_mafia, MusicMan, Pejon i Rond
56Tue Jun 05, 2007 12:51 am
-ADMIN- Qfare ?
Asnjė mesazh i ri

Music/Demos

Ktu qitni linkat e kengeve te juaja qe ti degjojm moderatort , dhe nese jeni te fort do beheni pjes ne Pejonski Rap.


Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, TBA_mafia, MusicMan, AdeLiNa_2008, florent, X-cuse, Pejon i Rond
632Tue May 20, 2008 10:58 pm
BLEED Muzik Shqip
Asnjė mesazh i ri

Rap-Pejonski

Ketu Munde te qitni ose te beni Download Music te repereve Pejon
Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, MusicMan, florent, ari_g, X-cuse, Pejon i Rond
35134Sat Oct 06, 2007 2:07 am
goniG K-Lay.Ft.Bronx Albo & B.F.P ..newww
Asnjė mesazh i ri

Lyrics (TEKSTET)

Tekstet , Your Lyrics Here And Other Lyrics


Moderatorėt: -ADMIN-, MusicMan, Pejon i Rond
216Fri Jul 13, 2007 5:13 pm
Pejon i Rond Demtimet e Mija - BronX AlbO
Asnjė mesazh i ri

Programs,Softwares

Per krejt softwares dhe programe ktu

Moderatorėt: -ADMIN-, BigiSmall, Peja_Soliders, MusicMan, florent, Pejon i Rond
56166Tue Aug 28, 2007 1:58 am
MusicMan CD burner
PeJoNsKi-RaP Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1981 artikuj
Forumi ka 203 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Daja
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 12 mė Tue Oct 22, 2019 6:21 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur